БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Перемоги співробітників Національної академії СБУ на світових першостях

Чемпіонка та триразова бронзова призерка Олімпійських ігор Олена Костевич і бронзовий призер Тарас Міщук здобули нагороди на етапах Кубків світу з кульової стрільби та веслування.

Героїня спортивного року-2018 Олена Костевич порадувала українських вболівальників срібною нагородою на Кубку світу, що відбувся в Мюнхені.

На дистанції 25 метрів зі стрільби із малокаліберного пістолета українка набрала в кваліфікації 590 очок, очоливши рейтинг. У фіналі ж вона набрала 36 балів, поступившись представниці Індії всього на 1 бал. Минулого року Олена Костевич стала чемпіонкою світу у цій вправі.

Разом із видатною стрілчинею український веслувальник Тарас Міщук у складі збірної команди України завоював нагороду - бронзову медаль на дистанції 500 метрів у вправі каное-двійка, яку він здобув у парі з Дмитром Янчуком.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм успіху та перемог на шляху до фінальних змагань!

28/05/2019 14:48