БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Перемоги співробітників Академії на І Європейських іграх

Перемоги співробітників Академії на І Європейських іграх

Президент України Петро Порошенко привітав українську збірну, до складу якої увійшли 14 співробітників Національної академії Служби безпеки України, з перемогами на І Європейських іграх, що проходили у м. Баку (Азербайджан) з 12 по 28 червня 2015 року.

 

За результатами турніру вітчизняні спортсмени завоювали 46 нагород та посіли 8 загальнокомандне місце і п’яте за кількістю медалей серед 50 країн Європи.

 

8 золотих, срібних та бронзових нагород у скарбничку збірної України принесли співробітники Академії – лучники Маркіян Івашко, Лідія Січенікова та Анастасія Павлова, шаблістка Ольга Харлан, борці Юлія Ткач і Валерій Андрійцев, велосипедистка Ганна Соловей, дзюдоїсти Сергій Дребот, Георгій Зантарая та Артем Блошенко.

 

 

Так, у напруженому фіналі чоловіча команда зі стрільби із лука, до складу якої входив Маркіян Івашко, Георгій Іваницький і Віктор Рубан, перемогла представників Іспанії та виборола титул чемпіона Європейських ігор.

 

 

Ще одне золото Україні принесла жіноча збірна з фехтування на шаблях, яку представляли Ольга Харлан, Олена Кравацька та Аліна Комащук.

 

 

Срібні нагороди на європейському турнірі здобули борець Юлія Ткач у ваговій категорії до 63 кг, велосипедистка Ганна Соловей в індивідуальній гонці на шосе та лучниця Лідія Січенікова у командній вправі «мікс».

 

  

 

Співробітниці Академії Лідія Січенікова та Анастасія Павлова також вибороли бронзову нагороду у командному заліку зі стрільби із лука.

 

Треті місця на Іграх посіли наші відомі борці – Валерій Андрійцев у боротьбі вільній та Сергій Дребот, Георгій Зантарая, Артем Блошенко у командній першості з дзюдо.

 

 

Вітаємо наших спортсменів з високими досягненнями європейського рівня та бажаємо нових світових і олімпійських перемог!

30/06/2015 16:51
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua