БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Пам’ятаємо: треті роковини загибелі Андрія Галущенка

Пам’ятаємо: треті роковини загибелі Андрія Галущенка

Колектив Національної академії СБУ вшанував пам'ять позаштатного співробітника Служби безпеки України Андрія Галущенка (позивний – Ендрю), який загинув на Луганщині під час проведення АТО у 2015 році.

 

2 вересня у селі Кожанка на Київщині студенти та офіцери Академії відвідали місце поховання Ендрю, де разом із його родиною, друзями, бойовими побратимами поклали квіти на могилу Народного Героя України. Рідні та товариші згадували, яким Андрій був за життя, як він боровся за краще майбутнє України та об’єднував людей навколо однієї справи – захисту Батьківщини.

 

Світлу пам'ять  Андрія Галущенка вшанували і на заході в Інституті інформаційної безпеки НА СБУ, де курс студентів набору 2015 року названо на його честь. Мати Зоя Андріївна наголосила, що Ендрю з дитинства був правдолюбом і ніколи не ховався за спинами. «Коли постало питання побудови нової України, боротьби за її свободу і незалежність, він завжди був у перших рядах. Пройшовши Майдан, він одразу пішов на фронт, не залишаючи часу на відпочинок. Саме таким був Андрій – непохитним і відданим».

 

Зоя Галущенко пише вірші, які присвячує не лише своєму сину, а й усім синам України, загиблим на війні. На зустрічі зі студентами вона зачитала свій новий вірш-реквієм «Я – стіна», написаний у пам’ять про полеглих українських Героїв.

 

Студенти також послухали уривок із вистави-реквієму НА СБУ «Війна без строку…» у виконанні курсанта Академії Олексія М., присвячений Ендрю. Майбутній офіцер наголосив, що для нього велика честь виступати від імені Андрія Галущенка: «Ендрю загинув у Луганській області. Я сам із Луганська, жив там до п’ятнадцяти років. Для мене він є справжнім прикладом. Андрій був одним із воїнів невидимого фронту, які захистили нашу країну».

 

Заступник директора Інституту Валентина Кравець подякувала родині Галущенків та наголосила студентам, що треба не лише пам’ятати про величезну втрату, але й нести ідеї Андрія, які він згенерував, змінювати насамперед себе, бути непримиренними з тими явищами, які руйнують нашу країну зсередини.

 

На завершення зустрічі молодь запалила лампадки та поклала їх до стели пам’яті Андрія Галущенка.   

     

                            

07/09/2018 12:02
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua