БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Пам’ятаємо: чотири роки від загибелі спецпризначенця ЦСО «А» Андрія Кузьменка

Пам’ятаємо: чотири роки від загибелі спецпризначенця ЦСО «А» Андрія Кузьменка

У Національній академії СБУ вшанували пам'ять загиблого Героя – полковника СБУ Андрія Кузьменка, який сімнадцять років віддав служінню Українському народові. 10 грудня 2015 року у Києві під час спецоперації із затримання озброєної диверсійної групи, закриваючи собою бойових товаришів, Андрій загинув.

 

У день пам’яті представники курсу імені полковника Андрія Кузьменка відвідали місце поховання Героя. Разом із бойовими побратимами і його рідними курсанти взяли участь у поминальній панахиді. Рідні та близькі згадували, як Андрій дорожив своєю службою в СБУ та ЦСО «А» зокрема. Одинадцять років військового шляху він присвятив бойовому спецпідрозділу.

 

Вшанували пам'ять Андрія Кузьменка і під час шикування особового складу Академії за участі дружини та синів Героя, представників духовенства. «На рахунку Андрія шість ротацій у район проведення АТО, сотні бойових операцій із захоплення особливо небезпечних злочинців. Ви повинні брати приклад з кращих. Повинні пам’ятати імена тих, хто пожертвував собою заради мирного неба над усією Україною», – наголосив у зверненні до молоді проректор НА СБУ Віктор Макаренко.

 

Спільну молитву за полковника Андрія Кузьменка провів на плацу перший заступник Голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України протоієрей Тарас Мельник.

 

Дружина Героя Ірина Миколаївна подякувала особовому складу СБУ та Академії за те, що кожного року пам'ять про Андрія живе і буде жити.

 

Офіцери та вихованці закладу також поклали квіти до пам’ятника захисникам України – загиблим співробітникам СБУ, який знаходиться на території Академії. У хвилині мовчання під удари дзвону пам’яті вони віддали шану Андрію Кузьменку та усім воїнам, які заплатили власними життями за збереження незалежності нашої держави.

 

 

10/12/2019 18:49
◄ Повернутись