БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Напередодні 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі колектив Національної академії Служби безпеки України привітав ветеранів Другої Світової війни – колишніх співробітників навчального закладу, героїзм та мужність яких є прикладом для майбутніх співробітників української спецслужби.

Вихованці та офіцери Академії відвідали домівки фронтовиків, щоб особисто подякувати їм за захист української землі від нацистського ворога, та вручити подарунки від усього особового складу НА СБУ.

 

У ці травневі дні в навчальному закладі вшановували і тих воїнів, які не повернулися з війни або не дожили до цьогорічного свята Перемоги. На знак незгасимої пам’яті і глибокої вдячності тим, хто відійшов у вічність заради майбутнього, курсанти поклали квіти до пам’ятника Воїну-визволителю, який знаходиться в Меморіальному комплексі «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-45 років», та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

 

 

 

З нагоди Дня пам’яті та примирення і свята Перемоги в Академії відбувся  тематичний концерт за участі заслужених артистів України, колективів художньої самодіяльності м. Києва і талановитих курсантів, які виконали відомі музичні композиції повоєнного періоду. 

 

 

Пам’яті Героїв, які подолали нацизм, також присвятили Спартакіаду серед вихованців навчального закладу, що гартує не тільки тіло, а й дух до боротьби за перемогу.

 

   

08/05/2015 19:38
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua