БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Пам’ятаємо: 5 років тому загинув позаштатний співробітник СБУ Андрій Галущенко

Пам’ятаємо: 5 років тому загинув позаштатний співробітник СБУ Андрій Галущенко

На Київщині віддали шану позаштатному співробітнику СБУ Андрію Галущенку  у п’яті роковини його загибелі.

 

У день пам’яті представники Національної академії СБУ принесли квіти на місце поховання Героя, де зібралися рідні, друзі, бойові побратими та родини загиблих захисників із Фастівського району. Після спільної молитви мати «Ендрю» та його друзі розповідали історії з життя Андрія – як він переконував «беркутівців» на Майдані не застосовувати до мітингувальників силу, як боровся з поставками контрабанди терористам на Донбасі та вивозив людей з-під обстрілів у безпечні місця, ризикуючи власним. 

 

Слова «Україна – понад усе» були його життєвим принципом. Після участі в Революції Гідності добровольцем пішов захищати свою країну. Саме в боротьбі за Україну, її незалежність, неподільність і суверенітет Андрій Галущенко віддав своє життя.

 

Матері Зої Андріївні співробітники Академії СБУ висловили слова підтримки та вдячності за сина-Героя, запевнивши, що будуть берегти пам'ять про Андрія Галущенка, розповідати молодому поколінню про його патріотизм та самовідданість.

 

Віддаючи шану захиснику, у цей день в Інституті інформаційної безпеки НА СБУ також запалили лампадки біля стели пам’яті Андрію Галущенку.

 

03/09/2020 10:07
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua