БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Пам'ять спецпризначенця Руслана Муляра вшанували у Тернополі

Пам'ять спецпризначенця Руслана Муляра вшанували у Тернополі

Представники Національної академії Служби безпеки України у Тернополі вшанували пам’ять загиблих співробітників СБУ, серед яких полковник Руслан Муляр. Він загинув у травні 2018 року під час проведення операції Об’єднаних сил.

 

Віддати шану Герою до приміщення обласної філармонії прибули представники органів державної влади і місцевого самоврядування, колеги і друзі Руслана, військовослужбовці. Також підтримати родину Мулярів прийшли дружини двох загиблих співробітників СБУ Андрія Долгова та Юрія Журавльова.

 

Під час заходів курсанти Академії презентували виставу-реквієм «Війна без строку…».

 

«Ми вже виступали тут у червні 2018 року: через 20 днів після загибелі нашого колеги – спецпризначенця ЦСО «А» Руслана Муляра. Тоді ми презентували лише його портрет у виставці картин «Невидима варта». Але сьогодні ви почуєте історію життя Руслана у виставі-реквіємі «Війна без строку…» та у відеосюжеті «Пам’ятаємо», – зазначив на відкритті заходу ректор Національної академії СБУ Сергій Кудінов.

 

В основі фільму та вистави – спогади рідних та друзів про Руслана, який був сильною і вольовою людиною, професіоналом своєї справи. До лав СБУ він приєднався у 2001 році. За майже два десятки років офіцер пройшов шлях від сержанта до полковника, від розвідника до командира групи. Із перших днів антитерористичної операції на сході нашої країни Руслан Муляр став на захист України.

 

Представники Академії, зокрема курсанти 1 курсу, названого на честь Руслана, разом з його друзями і колегами взяли участь в освяченні пам’ятника загиблому спецпризначенцю.

 

Окрім квітів та лампадок біля пам’ятника Герою поклали шеврон спецпідрозділу ЦСО «А» на знак того, що він назавжди залишиться одним із них.

 

25/11/2019 15:47
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua