БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Пам’яті полковника СБУ Андрія Кузьменка присвятили урок мужності

Пам’яті полковника СБУ Андрія Кузьменка присвятили урок мужності

Співробітники Національної академії та Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України провели урок мужності, присвячений пам’яті полковника СБУ Андрія Кузьменка, у рідній школі Героя.

 

На початку заходу учні старших класів переглянули відеосюжет, створений колективом Академії, де висвітлено життєвий і службовий шлях офіцера СБУ, бойовий досвід, в тому числі в районі проведення АТО, а також його останній героїчний вчинок. Проректор з наукової роботи НА СБУ Олександр Фармагей, який особисто знав альфівця, розповів як 10 грудня 2015 року під час затримання членів диверсійно-розвідувальної групи Андрій Кузьменко врятував життя семирічного хлопчика ціною власного. Представник Академії також підкреслив, що у суботу, 22 жовтня, Герою мало виповнитися 39 років. У нього залишилась молода дружина та двоє синів.

 

Про свого наставника та бойового побратима розповіли і бійці спецпідрозділу «Альфа». «Андрій був справжнім воїном і офіцером, справжнім чоловіком та батьком. Він завжди йшов першим і прикривав своїх товаришів. Він був не лише нашим командиром, але й другом. І ми горді цим. Хочеться, щоб і для вас Андрій Кузьменко став зразком мужності, честі, гідності», – наголосив співробітник ЦСО «А».

 

Під час уроку учні задавали гостям чимало запитань, які стосувалися як біографії загиблого офіцера, так і особливостей відбору та служби в елітному спецпідрозділі СБУ.

 

Представники національної спецслужби підкреслили, що виконують свою роботу в тому числі заради того, щоб українські діти могли навчатися в школі та мали щасливе сьогодення і майбутнє. «Ми не знаємо, ким ви станете, коли виростете. Та пам’ятайте,  справжній патріотизм – це правильне і відповідальне виконання завдань на користь Батьківщині. Ваше завдання – це якісно навчатися та розуміти майбутню відповідальність за долю нашої держави», - підкреслив проректор Академії СБУ.

 

25/10/2016 18:27
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua