БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Острозька академія, Академія СБУ та Інститут інформатики і права НАПрН України організували II Міжнародну конференцію щодо ролі освіти і науки у забезпеченні нацбезпеки

Острозька академія, Академія СБУ та Інститут інформатики і права НАПрН України організували II Міжнародну конференцію щодо ролі освіти і науки у забезпеченні нацбезпеки

У Національному університеті «Острозька академія» проведено II Міжнародну науково-практичну конференцію «Освіта і наука у сфері національної безпеки: проблеми і пріоритети розвитку». Співорганізаторами наукового форуму виступили Національна академія Служби безпеки України та Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України.

 

Участь у заході взяли представники Люблінського Католицького Університету Івана Павла ІІ (Польща), Синьянського університету (Китайська Народна Республіка), провідні українські вчені та педагоги, молоді науковці закладів вищої освіти. Національну академію СБУ на науковому форумі представляли близько двадцяти учасників.

 

У вітальному слові ректор НА СБУ Сергій Кудінов подякував керівнику Острозької академії Ігорю Пасічнику за плідну співпрацю між закладами та висловив сподівання на подальший розвиток партнерства.

 

Під час роботи двох секцій конференції учасники обговорили питання розвитку системи національної безпеки в контексті євроатлантичної інтеграції України та прикладні проблеми забезпечення національної безпеки, зокрема, інформаційно-правові та освітні аспекти.

 

Зокрема, Сергій Кудінов у своїй доповіді наголосив на важливості та доцільності використання сучасних інформаційних технологій у антитерористичній підготовці цивільного населення, а також впровадження курсу «Антитерористична безпека» у військових та цивільних закладах вищої освіти.

 

  

 

Нагадаємо, що у грудні 2017 року між Національною академією СБУ та Національним університетом «Острозька академія» було укладено договір про співпрацю.

09/06/2018 13:27
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua