БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Олімпійці – співробітники Академії СБУ Ольга Харлан та Богдан Бондаренко нагороджені державними нагородами

Олімпійці – співробітники Академії СБУ Ольга Харлан та Богдан Бондаренко нагороджені державними нагородами

Президент України Петро Порошенко вручив державні нагороди чемпіонам і призерам Олімпійських та Паралімпійських ігор 2016 року, серед яких співробітники Національної академії Служби безпеки України Ольга Харлан і Богдан Бондаренко.

 

Національна олімпійська команда України здобула 11 медалей. Три із них – срібну та дві бронзові – принесли нашій державі фехтувальниця Ольга Харлан та легкоатлет Богдан Бондаренко. За високі спортивні досягнення їх нагороджено орденами княгині Ольги ІI ступеня та «За заслуги» ІІ ступеня.

 

«Справжніми героями виявилися спортсмени, які заслужено отримали срібні чи бронзові медалі. Можу сказати, що за цим сріблом і бронзою стоїть надзвичайно напружена  боротьба, прагнення досягнути вершини всупереч усьому. І інколи срібло вартує більше, ніж золото», - підкреслив Петро Порошенко.

 

Президент України висловив вдячність олімпійським та паралімпійським спортсменам за потужне представлення України на світових спортивних аренах: «Ця велика перемога здобута колосальною волею кожного зі спортсменів. Дякую за патріотизм і за вашу любов до України. За те, що ви продемонстрували, якою є справжня Україна в далекому Ріо, в далекій Бразилії. І за здобуту славу в ім'я України».

 

Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан подякувала Главі держави за підтримку українського спорту. «Хотіла б подякувати всій Україні за те, що вболівали, хвилювалися і вірили в нас. Ми й надалі з гордістю будемо нести український прапор», – наголосила співробітниця Академії СБУ.

 

07/10/2016 18:00
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua