БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Офіцери СБУ та молодь Академії вшанували пам’ять загиблого Героя Руслана Муляра

Офіцери СБУ та молодь Академії вшанували пам’ять загиблого Героя Руслана Муляра

Під час візиту до Тернополя керівництво Апарату Голови СБУ, офіцери та вихованці Академії разом зі співробітниками тернопільського УСБУ та родиною Героя відвідали місце поховання полковника Руслана Муляра, який загинув у травні на сході нашої країни, внаслідок обстрілу терористами позицій українських військових.

 

Керівник Апарату Голови СБУ Ігор Гуськов висловив глибоке співчуття сім`ї та наголосив, що співробітники спецпідрозділу «Альфа» виконували і продовжують виконувати найскладніші завдання у районі проведення ООС. І Руслан Муляр був одним із кращих професіоналів у своїй справі, він робив те, що іншим було не під силу.

 

Очільник УСБУ в Тернопільській області Віталій Найда, який особисто знав Руслана, зазначив, що родина загиблого завжди матиме підтримку колег і бойових товаришів: «Ви втратили рідну людину, ми – вірного друга і побратима, Україна ‒ втратила Героя».

 

Ректор Національної академії СБУ Сергій Кудінов запевнив родину, що мужність Руслана Муляра, його віддане служіння Батьківщині слугуватиме взірцем для наслідування молодому поколінню української спецслужби. Також колектив Академії планує створити відеофільм, присвячений життєвому та військовому шляху загиблого офіцера, котрий увійде до циклу «Пам’ятаємо…».

 

Під час хвилини мовчання офіцери та курсанти поклали квіти до могили Руслана Муляра, пам’ять про якого назавжди лишиться у серцях українців.

18/06/2018 14:54
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua