БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Офіцери Національної академії СБУ стали кращими в забігу «Гордість Нації: Ветеранська Десятка»

Офіцери Національної академії СБУ стали кращими в забігу «Гордість Нації: Ветеранська Десятка»

7 жовтня співробітники й курсанти Національної академії Служби безпеки України взяли участь у забігу на 10 кілометрів «Гордість Нації: ветеранська десятка» в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2018, присвяченому захисникам України.

 

Близько 300 представників правоохоронних органів та військових формувань, курсантів, ветеранів війни, родичів загиблих, добровольців та волонтерів виступили на дистанції для підтримки тих, хто отримав поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в АТО/ООС. Маршрут забігу проходив у центрі столиці: Майдан Незалежності-Паркова алея-Музей Другої Світової війни-Паркова алея-Майдан Незалежності.

 

Переможцем «Ветеранської десятки» став співробітник Національної академії СБУ Михайло Богданов, який подолав відстань за 33 хв. 03,8 сек. Другим до фінішу прийшов також представник НА СБУ Микола Давиденко. Його час – 35 хв. 16,5 сек.

 

Офіцери й вихованці навчального закладу української спецслужби наголосили, що це велика честь і безцінний досвід – бігти пліч-о-пліч з нашими воїнами, чия сила духу просто вражає.

 

Довідково: забіг започатковано спільно з Національною радою спортивної реабілітації захисників України за підтримки Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадима Свириденка – ветерана війни на Сході, який втратив усі кінцівки й також узяв участь у забігу. Захід підтримали й ветерани з США та Польщі.

 

09/10/2018 09:25
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua