БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Офіцери Академії вибороли бронзовий кубок на міжнародному спортивному турнірі

Офіцери Академії вибороли бронзовий кубок на міжнародному спортивному турнірі

У рамках IX Міжнародної спартакіади «Офіцерські старти» команда Національної академії Служби безпеки України зайняла почесне ІІІ місце, продемонструвавши чудові результати – І місце з настільного тенісу, ІІ місце – у змаганнях з кульової стрільби та ІІІ місце з шахів.

 

Масштабна спортивна подія, яка проходила з 7 по 9 лютого в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, об’єднала кращих спортсменів правоохоронних і силових відомств України та їх колег з іноземних країн-партнерів. Участь в «Офіцерських стартах» взяли збірні команди Генерального штабу, Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, Повітряних Сил ЗС України, військовослужбовці Збройних сил Латвії, Республіки Польща, Сполучених Штатів Америки, офіцери НУОУ імені Івана Черняховського та Академії СБУ.

 

 

Формула спартакіади ґрунтується на залученні військовослужбовців віком від 35 років до регулярних тренувань та підтримання гарної фізичної форми. Цього року до звичних для чемпіонату видів спорту ‒ футзал, кульова стрільба та настільний теніс, додали ще два види – шахи та плавання. Так, співробітники навчального закладу української спецслужби здобули «бронзу» у загальнокомандному заліку, поступившись лише спортсменам НУОУ імені Івана Черняховського та команді Повітряних Сил ЗС України. Відзначимо, що вже вдруге Академія стає беззаперечним лідером змагань з настільного тенісу.

 

Зростання інтересу до спартакіади «Офіцерські старти» серед Збройних сил країн-партнерів свідчить про підняття міжнародного авторитету правоохоронних та силових структур України. Про це наголосили представники дипломатичного корпусу – військовий аташе РП у Києві Томаш Стрихаж та військово-повітряний аташе з питань оборони при Посольстві США в Україні Майкл Беард. Вони також зазначили, що цей спортивний захід – гарна нагода долучитися до дружніх змагань з братами по зброї.

 

 

Під час урочистої церемонії закриття ректор НА СБУ Сергій Кудінов подякував організаторам міжнародного турніру, присвяченому військовій доблесті та звитязі. «Ця міжнародна спартакіада – чудовий привід для становлення і зміцнення дружніх відносин між країнами, представниками Збройних Сил та військовими закладами вищої освіти. Переконаний, що наша активна співпраця та братерство – запорука плідного розвитку та взаємного вдосконалення», – наголосив керівник вишу.

 

Переможці та призери «Офіцерських стартів» отримали кубки, медалі й дипломи, а також нагороди від Федерації футболу України.

 

09/02/2018 18:13
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua