БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

«Один раз і назавжди» – майбутні офіцери запасу склали Військову присягу

«Один раз і назавжди» – майбутні офіцери запасу склали Військову присягу

38 юнаків та дівчат завершили підготовку за програмою офіцерів запасу в Інституті інформаційної безпеки Національної академії СБУ та урочисто присягнули на вірність українському народові.

 

Привітати майбутніх молодших лейтенантів запасу до навчально-тренувальної бази Академії завітали керівництво й співробітники вишу, батьки та друзі.

 

«Урочисті слова присяги мають сакральне значення. Вони повинні бути не просто сказані, їх потрібно закарбувати в серці – один раз і назавжди», - наголосив у своєму виступі перший проректор Олександр Фармагей.

 

Від імені всіх батьків виступила Тетяна Макушенко, яка подякувала колективу Національної академії СБУ за виховання справжніх офіцерів: «Ми пишаємося нашими дітьми, які два роки тому зробили власний свідомий вибір і сьогодні стали гідними захисниками Батьківщини».

 

Протягом двох років молодь опановувала загально-військові та профільні дисципліни в рамках навчання за військово-обліковими спеціальностями «Організація та ведення інформаційної боротьби» й «Організація та ведення інформаційної боротьби в кібернетичному просторі».

 

У свою чергу, майбутні офіцери запасу розповіли, що більшість із них планує пов'язати життя з військовою справою, адже вбачають у цьому своє покликання.

 

Хвилиною мовчання всі учасники заходу вшанували пам'ять Героїв, які загинули на сході України, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

31/07/2019 09:54
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua