БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Новорічна ялинка для колективу Академії та дітей співробітників

Новорічна ялинка для колективу Академії та дітей співробітників

Напередодні Нового 2017 року та Різдва Христового у Національній академії Служби безпеки України організували святкові заходи.

 

27 січня відбулася традиційна ялинка для родин співробітників навчального закладу. Близько двохсот маленьких відвідувачів отримали солодкі подарунки від улюблених мультиплікаційних героїв, яких зіграли курсанти Академії. Молодь провела для дітей розважальні конкурси та ігри, разом із ними співали пісень і водили хороводи. У цей день дітвора також отримала іще один подарунок – виставу «Новорічні пригоди фіксиків» у виконанні Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва. Це була подорож у світ «Снігової королеви», «Червоної шапочки» та інших відомих казок.

 

    

    

 

29 грудня для співробітників та вихованців Академії було організовано новорічний мюзикл «Козацький вертеп». Талановитий колектив художньої самодіяльності курсантів продемонстрував не лише свої акторські здібності, але й порадував глядачів неповторними танцювальними і вокальними номерами. З прийдешніми святами глядачів привітав Святий Миколай, а приємним завершенням дійства стала найпопулярніша українська різдвяна пісня «Щедрик». 

 

    

30/12/2016 10:41
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua