БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Новий навчальний рік – нові перемоги

Новий навчальний рік – нові перемоги

З нагоди Дня знань та початку нового навчального року в усіх інститутах Національної академії Служби безпеки України відбулися урочистості й майстер-класи від співробітників-практиків.

 

Академічна родина поповнилась новими курсантами та студентами. Це особливо хвилюючий день для кожного з них, адже починається захоплюючий і водночас нелегкий шлях пізнання.

 

Вітання на адресу вихованців Академії пролунали від першого проректора Олександра Фармагея. «Я радий бачити на цьому плацу всі покоління майбутніх захисників. Для когось цей рік останній у статусі курсанта, а хтось лише на старті. Проте всі ви повинні пам’ятати: учитель відкриває двері, але учень має зайти туди самостійно», – підкреслив він та побажав юнакам і дівчатам наснаги, успіхів та наполегливості.

 

Для кожного курсу й потоку перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ були проведені лекції від досвідчених співробітників-практиків, котрі розповіли про специфіку своєї роботи та спонукали молодь до старанного навчання.

 

«У вас повинна бути сильна мотивація, адже щодня є шанс зробити крок назустріч професіоналізму й високій кваліфікації або назад. Цей крок – за вами», – наголосив представник Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ.

 

Тож бажаємо усім вихованцям і викладачам Національної академії СБУ плідного навчального року та впевненого шляху до нових перемог!

02/09/2019 15:36
◄ Повернутись