БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Новий клас криміналістики в Академії – втілення останніх інновацій задля якісної підготовки оперативних співробітників СБУ

Новий клас криміналістики в Академії – втілення останніх інновацій задля якісної підготовки оперативних співробітників СБУ

У Національній академії Служби безпеки України відбулося урочисте відкриття оновленого кабінету криміналістики за участі ректора Сергія Кудінова та заступника начальника Головного слідчого управління СБУ Віталія Маякова.

 

«Передові науково-технічні засоби навчання в новому кабінеті криміналістики допоможуть вихованцям Академії максимально ефективно засвоїти теоретичні знання та відточити практичні вміння, необхідні кожному оперативному співробітнику для проведення слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій», –  підкреслив керівник НА СБУ Сергій Кудінов.

 

У навчальній аудиторії для курсантів та слухачів створено автоматизовані робочі місця, поєднані мережею з інтерактивним комплексом. Завдяки цьому процес навчання перетворюється на роботу в команді, де кожен за допомогою зв’язку з інтерактивною дошкою бере участь у плануванні проведення слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій. Аудиторія також оснащена можливістю відеоспостереження за навчально-тренувальними приміщеннями, обладнаними у вигляді квартир, призначеними для опанування тактики здійснення обшуку, захоплення об’єктів тощо. Водночас огляд місця події на відкритій місцевості буде відпрацьовуватися за допомогою квадрокоптера. Це дає можливість вихованцям у реальному часі здійснювати візуальний контроль за проведенням СРД, виявляти та обговорювати помилки, вносити свої пропозиції.  

 

У класі також розміщені стенди, що висвітлюють тактику та нормативне закріплення проведення СРД/НСРД. Наочно представлені макети зразків зброї, вибухових пристроїв та спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації дають змогу вихованцям виробити практичні навички з їх виявлення, розпізнавання, знешкодження та класифікації. 

 

 

 

«На сьогодні в Академії створені належні умови для формування повного циклу практичних навичок від моменту отримання доручення слідчого або прокурора до складання протоколів за результатами їх проведення», – зазначив Віталій Маяков.

 

Для майбутніх офіцерів національної спецслужби заступник начальника ГСУ СБУ провів оглядову лекцію, у ході якої були окреслені особливості взаємодії слідчих й оперативних підрозділів Служби під час досудового розслідування. Зокрема, на прикладі резонансних кримінальних проваджень СБУ, таких як «Справа Савченко-Рубана» та «Справа Бабченка», було продемонстровано вагомі результати оперативників та слідчих, одержані завдяки їх тісній співпраці.

 

31/07/2018 18:15
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua