БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Назавжди у наших серцях…

Назавжди у наших серцях…

5 травня 2015 року виповнився рік від дня загибелі двох Героїв України – полковника СБУ Олександра Аніщенка та майора СБУ Руслана Лужевського, які загинули у нерівному бою з терористами під Слов’янськом, захищаючи територіальну цілісність та недоторканність України під час проведення АТО.

 

У День пам’яті на Київщині та Сумщині на місцях поховання відважних офіцерів відбулися поминальні панахиди. Вшанувати пам'ять загиблих Героїв прийшли родичі, друзі, бойові побратими з Центру спеціальних операцій «А», колеги, небайдужі співвітчизники, а також курсанти І курсу Національної академії СБУ, які гордо носять ім’я Олександра Аніщенка. Під час панахид було сказано багато теплих слів про чесноти і подвиги сумлінних і мужніх військовослужбовців, які віддали за свободу та незалежність України свої життя. На знак глибокої поваги вихованці Академії поклали квіти на могили офіцерів, які загинули смертю хоробрих та назавжди залишаться в серцях нинішніх і майбутніх співробітників СБУ.

 

  

 

У цей день у м. Суми офіцери та курсанти НА СБУ також відвідали школу №4, де навчався та працював полковник О.Г. Аніщенко. У навчальному закладі на його честь було проведено пам’ятну лінійку та відкрито музей під назвою «Історію школи пишуть її випускники». «Подвиг Олександра Григоровича залишив слід у наших душах і ми, курсанти Національної академії СБУ, зобов’язані унаслідувати приклад справжнього патріотизму, проявленого ним під час виконання свого службового обов’язку», - наголосила на шкільній лінійці курсант І курсу Мирослава Карпенко. 

 

05/05/2015 20:16
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua