БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Наукові роботи курсантів Академії визнані одними із кращих на Всеукраїнському конкурсі

Наукові роботи курсантів Академії визнані одними із кращих на Всеукраїнському конкурсі

Курсанти Національної академії Служби безпеки України Олег Хома та Валентин Матійчик зайняли ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», що проходив в Університеті ДФС України 16 березня 2016 року.

 

Цьогоріч на конкурс подали більше 60 наукових робіт. За результатами І туру на підсумкову конференцію для захисту своїх наукових доробків були запрошені 35 кращих авторів із 22 вищих навчальних закладів України. Серед них троє представників Академії – курсанти Олег Хома та Валентин Матійчик із роботою «Спеціальний технічний засіб як предмет адміністративного правопорушення в сфері забезпечення державної безпеки» (науковий керівник – викладач СК-21 Марія Шевченко) та студентка Ірина Бондар «Особливості правової регламентації електронного урядування в Україні» (науковий керівник – завідувач СК-21 Андрій Благодарний).

 

Курсанти Академії, які навчаються на ІІ курсі, були наймолодшими учасниками заходу. Та незважаючи на їх невеликий досвід наукової діяльності, конкурсна комісія високо оцінила як роботу, так і виступ представників НА СБУ, за що нагородила їх дипломами ІІІ ступеня.

 

Нагадаємо, що курсанти Академії СБУ вже втретє займають переможні та призові місця на цьому науковому заході. У 2013 та 2015 роках двоє вихованців відомчого вишу були визнані переможцями Всеукраїнського конкурсу.

 

18/03/2016 09:01
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua