БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

«Наші серця б’ються в унісон» – офіцери та курсанти Академії СБУ на параді військ у День Незалежності

«Наші серця б’ються в унісон» – офіцери та курсанти Академії СБУ  на параді військ у День Незалежності

На 27-у річницю Незалежності України парадний розрахунок Національної академії СБУ взяв участь у параді військ, присвяченому Дню народженню країни та 100-річчю української державності.

 

Привітав військовослужбовців Президент України Петро Порошенко, який наголосив, що народна армія сьогодні звітує перед українським народом, а народ пишається своєю армією: «Найнадійнішими гарантами Незалежності України та мирної праці українців є наші воїни: Збройні Сили, Національна гвардія, флот, прикордонники, СБУ, поліція, інші силові структури. Про те, як змінилася українська армія за чотири роки, можна говорити хоч чотири години – є про що. Але ліпше за будь-які слова промовлятимуть зараз впевнена хода героїв, випромінюючий силу рух техніки та озброєнь і майстерність пілотів».

 

У серці столиці урочистим маршем пройшли 130 офіцерів та курсантів Національної академії СБУ. Серед них діти військовослужбовців та учасників антитерористичної операції, нащадки ветеранів Другої світової війни, котрі продовжать справу своїх батьків, дідів і прадідів. Вони – представники навчальних курсів, названих на честь офіцерів СБУ – Героя України майора Руслана Лужевського та капітана Геннадія Біліченка, які одними з перших загинули у районі проведення АТО. Парадний розрахунок очолив ректор Академії Сергій Кудінов.

 

Напередодні 24 серпня Голова СБУ Василь Грицак привітав учасників парадного розрахунку НА СБУ, наголосивши, що пишається свідомою патріотичною молоддю, яка представлятиме Службу на головному Майдані країни: «Мені приємно відзначити, що наш стрій визнаний одним з кращих на тренуваннях і сподіваюся, що ви підтвердите цю кваліфікацію».

 

   

 

Урочистому маршу передували місяці виснажливої підготовки, але для кожного курсанта участь у параді – це велика честь. «За цей час зміцнів та згуртувався наш колектив. Ми робимо спільну справу і від кожного залежить результат. Крокуючи Майданом Незалежності, наші серця ніби б’ються в унісон і переповнюються гордістю за Академію, за Службу безпеки, за всю країну», – поділився враженнями старшина третього курсу Євген К.

24/08/2018 17:18
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua