БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Напередодні Дня Гідності та Свободи колектив Академії СБУ провів патріотичний захід у Василькові

Напередодні Дня Гідності та Свободи колектив Академії СБУ  провів патріотичний захід у Василькові

У Василькові співробітники та курсанти Національної академії Служби безпеки України презентували виставку картин «Невидима варта», відеопроєкт «Пам’ятаємо» та виставу-реквієм «Війна без строку…». Патріотичний захід присвячений пам’яті усіх загиблих співробітників СБУ, серед яких і учасник Революції Гідності та АТО, волонтер та позаштатний співробітник СБУ Андрій Галущенко (позивний «Ендрю»).

 

Після побиття студентів на Майдані Ендрю долучився до мирного мітингу. Став заступником сотника Третьої Сотні Самооборони Майдану. З початком військової агресії російських бойовиків в Криму та на Сході нашої країни вступив до лав Першого резервного батальйону Національної гвардії України, згодом став членом зведеної мобільної групи по боротьбі з контрабандою та незаконним переміщенням товарів через лінію розмежування. 2 вересня 2015 року на Луганщині Андрій Галущенко та його побратим загинули внаслідок спланованого нападу на їхню групу.

 

Історії життя Ендрю та всіх загиблих співробітників СБУ розповіли зі сцени співробітниця вишу й авторка виставки картин «Невидима варта» Леся Шиденко та актори вистави-реквієму «Війна без строку…» – курсанти Академії СБУ, які за покликом серця обрали шлях захисника України. Їхні розповіді доповнив художньо-документальний сюжет про Андрія Галущенка, створений колективом НА СБУ у межах відеопроєкту «Пам’ятаємо» за підтримки його родини, друзів та колег.

 

 

 

У зверненні до глядачів ректор Національної академії СБУ Сергій Кудінов зазначив, що із початком війни на Сході Служба безпеки України втратила  27 співробітників. «Цей захід пронизує і вже об’єднує всю Україну. Через нього ми розповідаємо правду про війну, про українських воїнів, про нестерпний біль від втрат, які несе наша Батьківщина, про віру в Україну. Сьогодні нам залишається не лише продовжувати справи наших Героїв, а й зберігати пам'ять про них», – наголосив керівник Академії.

 

Із 2017 року виставку картин «Невидима варта» і виставу-реквієм «Війна без строку…» відвідали близько 17 тисяч громадян у 28 містах України. 

 

  

 

21/11/2019 14:02
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua