БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Національну академію СБУ з робочим візитом відвідала народний депутат Ірина Верещук

Національну академію СБУ з робочим візитом відвідала народний депутат Ірина Верещук

Національну академію Служби безпеки України відвідала з робочим візитом народний депутат України, голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету Верховної Ради України з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук.

 

Ректор НА СБУ Сергій Кудінов та народна обраниця обговорили особливості функціонування та перспективи розвитку Національної академії СБУ в сучасних умовах. Керівник вишу розповів про специфіку підготовки академічної молоді. Він наголосив, що освітня програма майбутніх офіцерів української спецслужби оновлюється відповідно до кращих практик іноземних спецслужб, але незмінними залишаються такі складові навчання, як юридичні та спеціальні дисципліни, іноземні мови, військова, посилена фізична і бойова підготовка.

 

Представники Академії ознайомили Ірину Верещук з умовами навчання вихованців закладу. Вона відвідала мультимедійні лабораторії для поглибленого вивчення іноземних мов, навчальні аудиторії та спеціальні класи, електронно-вогневий комплекс, сучасний спортивний та тренажерні зали, курсантську їдальню та гуртожиток.

 

  

 

Також Ірина Верещук під час візиту мала змогу поспілкуватися з курсантами закладу. Вона побажала їм невичерпного натхнення й мотивації в навчанні, підкресливши надзвичайно важливе значення обраної ними професії для існування та безпеки держави.

 

Парламентарка цікавилася питаннями забезпечення академічної доброчесності й гендерної рівності у військовому колективі, національно-патріотичним вихованням молодого покоління. Вона ознайомилася з меморіальними стелами та фотовиставкою «Пам’ятаємо вас, Герої», що присвячені загиблим військовослужбовцям СБУ. Сергій Кудінов наголосив, що сьогодні в Академії дванадцять навчальних підрозділів названо на честь співробітників Служби, які віддали життя за Україну.  

 

 

13/02/2020 11:26
◄ Повернутись