БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Національна академія Служби безпеки України провела благодійний вечір у Харкові

Національна академія Служби безпеки України провела  благодійний вечір у Харкові

У переддень свята Соборності України Національна академія Служби безпеки розпочала всеукраїнський благодійний тур вистави-реквієму "Війна без строку...", присвячений вшануванню пам’яті загиблих співробітників СБУ.

 

Участь у доброчинному вечорі, що пройшов у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, взяли керівництво регіону, місцеві підприємці, курсанти та студенти харківських навчальних закладів, колеги загиблих Героїв.

 

Ректор Академії Сергій Кудінов подякував присутнім за те, що вони знайшли час і можливість долучитися до заходу, який відбувся за сприяння керівництва Служби безпеки України та Управління СБУ у Харківській області. Керівник вишу наголосив, що в щоденних стрічках новин часто втрачається інформація про поранення та загибель бійців: «Ця неоголошена війна невпинно поглинає життя захисників України. Але є кілька речей, які роблять нас непереможними – це правда і пам’ять».

 

Курсанти НА СБУ від імені загиблих співробітників СБУ розповіли їх правдиві життєві історії, без прикрас і пафосу. Серед акторів – молоді хлопці та дівчата, курси яких названо на честь альфівців Геннадія Біліченка, Руслана Лужевського та Олександра Аніщенка. У виставі були використані документальні фото та відеоматеріали, а також спогади рідних Героїв. Ці історії не лише описали останні спецзавдання офіцерів Служби, а й продемонстрували правду про гібридну війну на Сході України та героїзм захисників Батьківщини.

 

«Наші курсанти не є професійними акторами. Але, готуючи виставу, вони прожили долі українських воїнів, пережили чужий біль, страждання як свої власні», – зазначив ректор Академії. Емоції молоді передалися і глядачам в залі, які ледь стримували сльози, переглядаючи виставу.

 

Зібрані під час благодійного вечора кошти Сергій Кудінов передав начальнику Військово-медичного клінічного центру у Північному регіоні Юрію Подоляну на реабілітацію учасників АТО. Керівник Центру запевнив, що кожна копійка буде витрачена на лікування бійців, щоб хлопці якомога швидше одужали та стали до строю.

 

Після завершення вистави священики різних церков подякували курсантам за проникливу виставу та провели спільну молитву за загиблих українських бійців і мир в Україні.

 

  

 

У рамках благодійного вечора також було представлено виставку портретів загиблих Героїв СБУ "Невидима варта", авторами яких є співробітниця Академії Леся Шиденко та її донька Олександра. Художня експозиція налічує 23 роботи, центральною картиною якої є «Лицарі невидимої варти. Крізь покоління».

 

Незабаром вистава-реквієм та виставка картин будуть представлені й у інших українських містах. 

23/01/2017 13:39
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua