БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Національна академія СБУ відзначає 29 років

Національна академія СБУ відзначає 29 років

Зі святом альма-матер привітали керівництво Служби, ректори Академії минулих років, представники практичних підрозділів СБУ та УДО України.

 

Заступник Голови СБУ Олександр Якушев передав вітання колективу від керівника української спецслужби Івана Баканова. «За 29 років існування Академії змінилося багато. Але незмінним залишається те, що наш навчальний заклад готує не тільки висококласних професіоналів, а й справжніх захисників України», – наголошено у зверненні.

 

Також куратор НА СБУ Олександр Якушев представив ректора Національної академії Служби безпеки України полковника Андрія Черняка, який призначений на посаду Указом Президента України № 13/2021 від 16.01.2021.

 

Новий очільник Академії привітав колектив із 29-ою річницею закладу та подякував за високу довіру керівництву держави та Служби: «Своє призначення сприймаю як велику честь і виклик. Докладу всіх зусиль, щоб привнести нові позитивні зміни та забезпечити максимальну присутність нашого навчального закладу в освітянському й науковому середовищі України та світу», – наголосив Андрій Черняк.

 

З нагоди свята кращі співробітники заохочені керівництвом Служби безпеки.

 

  

 

Біографічні відомості:

Черняк Андрій Миколайович народився 14 квітня 1980 року в с. Берестя Дубровицького району Рівненської області.

Розпочав військову службу в СБ України у 1997 році.

У 2002 році закінчив факультет підготовки слідчих для Служби безпеки України при Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Право». 

Після здобуття вищої освіти проходив військову службу на оперативних та керівних посадах по лініях розвідки та захисту національної державності в регіональних органах і Центральному управлінні СБ України.

Має досвід науково-педагогічної роботи. Доктор юридичних наук.

Полковник Андрій Черняк має низку відомчих нагород і заохочень.

28/01/2021 09:08
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua