БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Національна академія СБУ в трійці лідерів київської «Динаміади-2018»

Колектив Національної академії Служби безпеки України став бронзовим призером змагань КМО ФСТ «Динамо» України серед правоохоронних органів Києва за програмою «Динаміада-2018».

На урочистій церемонії нагородження переможців на Трухановому острові проректор Академії Віктор Макаренко подякував керівництву ФСТ «Динамо» за стимулювання представників силових відомств активно займатися спортом та долучення до фізичної активності всіх жителів столиці. «Такі змагання розвивають командний дух, згуртовують, приносять задоволення від здорового суперництва між збірними командами правоохоронців, а для молодого покоління – це ще й гарний приклад для наслідування», – наголосив проректор.

Традиційно протягом 2018 року представники правоохоронних органів столиці боролися за перемогу в семи видах змагань: легкоатлетичний крос, шахи, перетягування канату, плавання, міні-футбол, кульова стрільба зі спортивної зброї та кульова стрільба з бойової зброї.

Минулого року найбільш успішно співробітники Академії СБУ виступили на чемпіонатах із шахів, легкоатлетичного кросу та кульової стрільби зі спортивної зброї, завдяки чому заслужено посіли ІІІ місце.

Після нагородження на водно-гребній базі «Динамо» для молодших школярів столиці також влаштували веселі спортивні змагання.

Вітаємо спортсменів Академії з черговою нагородою!

20/06/2019 16:55