БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Національна академія СБУ та громадська організація «ІСАКА Київ» підписали Меморандум про співробітництво

Національна академія СБУ та громадська організація «ІСАКА Київ» підписали Меморандум про співробітництво

Національна академія СБУ та ГО «ІСАКА Київ» стали партнерами з метою імплементації системи міжнародних стандартів з інформаційної безпеки в сферу діяльності СБУ.


Ректор Національної академії СБУ Сергій Кудінов наголосив, що інформаційна безпека та безпека інформаційно-телекомунікаційних систем – один із пріоритетних векторів діяльності СБУ: «Ми переконані, що об’єднання зусиль із київським осередком Міжнародної професійної асоціації з аудиту та контролю інформаційних систем і технологій підвищить спроможність Служби в забезпеченні захисту державних інформаційних ресурсів. Водночас, ця співпраця дозволить нам вдосконалити підготовку фахівців з інформаційної безпеки і безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем».

 

Президент ГО «ІСАКА Київ» Анастасія Конопльова підкреслила, що їх організація має значний досвід проведення навчальних заходів із забезпечення інформаційної та кібербезпеки, у тому числі для представників об’єктів критичної інфраструктури та державних інституцій. «Ми готові ділитися з Академією СБУ нашим досвідом та розробляти спільні освітні й наукові проєкти», – зазначила пані Анастасія. 


Меморандум сприятиме налагодженню взаємних зв’язків у галузі освіти у сфері забезпечення кібербезпеки та інформаційної безпеки, протидії кіберзагрозам, здійснення кіберзахисту. Зокрема, планується спільна участь у тематичних міжнародних наукових та освітніх програмах; організація конференцій, семінарів і круглих столів; обмін інформацією про нові проєкти та підходи в посиленні інформаційної та кібербезпеки; розробка спільних освітніх програм і навчальних курсів для підготовки фахівців. 

 


Початок партнерства між НА СБУ та ГО «ІСАКА Київ» – це один з етапів реалізації Концепції впровадження системи професійної сертифікації кадрів та системи менеджменту інформаційної безпеки на базі Національної академії СБУ. За рішенням керівництва Служби до робочої групи увійшли представники практичних підрозділів української спецслужби та фахівці спеціальної кафедри Інституту інформаційної безпеки НА СБУ, яку очолює Олександр Юдін. 


Робоча група розробила План заходів, відповідно до якого на сьогодні вже відкрито Мережеву академію CISCO НА СБУ, розпочато підготовку тренерів у галузі інформаційної безпеки, визначено кадровий склад аудиторів.

24/12/2020 17:29
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua