БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Національна академія СБУ стала партнером «Наукового парку Київського університету імені Тараса Шевченка»

Національна академія СБУ стала партнером «Наукового парку Київського університету імені Тараса Шевченка»

Ректор Національної академії СБУ Сергій Кудінов, ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський та генеральний директор Корпорації «Науковий парк Київського університету імені Тараса Шевченка» Сергій Лущик підписали тристоронній договір про співпрацю.

 

Укладання угоди з Науковим парком є реалізацією рішення Наглядової ради НА СБУ. Договір спрямований на розвиток освітньої, наукової, інноваційної діяльності у сфері гуманітарних наук – від проведення спільних освітніх і наукових заходів до здійснення наукових досліджень та їх комерціалізації.

 

Ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський під час зустрічі розповів про світовий досвід діяльності наукових парків, інтелектуальні та технологічні проєкти яких мають підтримку не лише з боку держави, але й бізнесу. За його словами, наукові парки – провідники науки та інновацій, які в Україні мають величезний потенціал. Для «Наукового парку Київського університету імені Тараса Шевченка» це перший договір про співпрацю за гуманітарним напрямом, укладений із Національною академією СБУ.

 

Перспективи майбутньої співпраці й найближчі плани окреслив і ректор НА СБУ Сергій Кудінов. Він наголосив, що співробітники закладу вищої освіти української спецслужби разом зі вченими Наукового парку, об’єднавши науковий досвід, спільними зусиллями зможуть реалізувати важливі проєкти у безпековій сфері. До наукових розробок залучатиметься й обдарована молодь Академії.

 

26/07/2019 16:57
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua