БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Національна Академія Служби безпеки України відзначила 25-річний ювілей

Національна Академія Служби безпеки України відзначила 25-річний ювілей

Напередодні 25-ої річниці створення навчального закладу відбулися урочистості за участі Голови Служби безпеки України, Заступника Глави Адміністрації Президента України, ректорів та випускників Академії різних років, співробітників та вихованців вишу.

 

Святкову церемонію розпочав Заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко, який зачитав привітання Глави держави колективу Академії. У вітальній адресі Петро Порошенко висловив вдячність співробітникам та курсантам НА СБУ за державницьку позицію та особистий внесок у проведення АТО, наближення перемоги над агресором і сприяння у якомога швидшому досягненні миру в Україні. Ростислав Павленко від себе також додав, що Академія СБУ є путівкою в життя не лише для фахівців Служби безпеки України, а й всього оборонного і безпекового співтовариства України.

 

Голова Служби безпеки України подякував керівництву держави за високу оцінку внеску викладачів і випускників Академії у забезпечення державної безпеки. Він зазначив, що за 25 років у відомчому навчальному закладі пройшли підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації близько 40 тисяч співробітників української спецслужби, інших правоохоронних органів і військових формувань. Майже 50% співробітників, які сьогодні працюють у СБУ, є випускниками Академії.

 

Василь Грицак у вітальному слові зосередив увагу і на участі співробітників та випускників у проведенні АТО. «Десятки курсантів за покликом серця написали рапорти та, достроково завершивши навчання, перейшли в оперативні підрозділи Служби, щоб приступити до захисту української держави на Сході. Я пишаюся цими людьми!», - наголосив керівник спецслужби.

 

Він також подякував співробітникам та вихованцям навчального закладу, завдяки яким Академія СБУ є одним із найбільш патріотичних вишів України, що гідно вшановує пам'ять сучасних Героїв. «Ви готуєте справжніх патріотів Української держави. Випускники Національної академії СБУ, де б вони не працювали, завжди залишаються кращими», - підкреслив Василь Грицак.

 

Зі святом присутніх привітав і ректор навчального закладу Сергій Кудінов, який подякував своїм попередникам за неоціненний внесок у розбудову і розвиток Академії. Звертаючись до випускників Академії, він наголосив, що вони не забувають про альма-матер та беруть активну участь в освітньому процесі, озброюють молоде покоління своїм цінним професійним досвідом, в тому числі отриманим в районі проведення АТО.

 

Ректор підкреслив, що Академія СБУ – молодий вищий навчальний заклад, але амбітний, рішучий та прогресивний, спроможний ефективно вирішувати всі завдання, поставлені Службою безпеки України і державою.

 

Під час урочистої церемонії відбулося вручення державних та відомчих нагород кращим співробітникам Академії, після чого для учасників заходу було проведено святковий концерт за участі українських артистів.  

 

Для почесних гостей навчального закладу також було організовано екскурсію мультимедійними лінгвістичними лабораторіями, показові заняття курсантів зі стрільби та бойових мистецтв.

 

    

 

Учасники урочистого зібрання у цей день згадали і загиблих Героїв. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника борцям за демократичний вибір українського народу гості і співробітники Академії віддали шану захисникам України. 

 

27/01/2017 22:21
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua