БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

На треті роковини загибелі колектив Академії СБУ вшанував пам'ять Героя СБУ полковника Віталія Петренка

На треті роковини загибелі колектив Академії СБУ вшанував пам'ять Героя СБУ полковника Віталія Петренка

У Національній академії Служби безпеки України віддали шану 46-річному офіцеру СБУ Віталію Петренку, який трагічно загинув 13 липня 2016 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

 

Віталій Петренко понад 27 років життя присвятив військовій службі в СБУ. Пройшов шлях від слідчого до заступника начальника управління в органах СБУ на Київщині, Закарпатті, у Полтавській і Рівненській областях.

 

Влітку 2014 року в період найгострішого протистояння агресору Віталій Петренко разом із колегами написав рапорт із проханням відрядити його на передову. У районі проведення АТО він був одним із керівників зведених мобільних груп по боротьбі з контрабандою та незаконним переміщенням товарів через лінію розмежування. У бойового офіцера залишилися дружина та син.

 

На третю річницю загибелі у Навчально-науковому інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ під удари дзвону вшанували Героя. У хвилині мовчання співробітники й слухачі вишу поклали квіти до пам’ятника, на якому викарбувано ім’я полковника Віталія Петренка, який залишився вірним військовому обов’язку та віддав життя за Україну.

 

 

 

Зранку того ж дня в каплиці Архистратига Михаїла на території Академії курсанти та офіцери долучилися до поминальної молитви.

13/07/2019 13:53
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua