БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

На чемпіонаті з поліатлону за програмою «Динаміада-2018» співробітник Академії виборов особисте «срібло»

На чемпіонаті з поліатлону за програмою «Динаміада-2018»  співробітник Академії виборов особисте «срібло»

Збірна Служби безпеки України, до складу якої увійшов співробітник Академії Віталій Воронцов, здобула почесне ІІ місце на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2018».

Участь у змаганнях взяли команди правоохоронних органів, рятувальних і спеціальних служб України, зокрема, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Управління державної охорони та Служби безпеки України.

Турнір традиційно пройшов у Львові, в рамках якого відбулися змагання зі стрільби з пневматичної зброї, плавання та легкої атлетики. Журі чемпіонату визначали переможців як у загальнокомандній, так і в особистій першостях.

Зокрема, співробітник НА СБУ у нелегкій боротьбі з суперниками виборов почесне ІІ місце в особистому заліку (335 очок) у І віковій групі серед чоловіків, виконавши норматив майстра спорту України з цього виду спорту.

Його високий результат став вагомим внеском у здобуття командою СБУ срібного кубку чемпіонату.

24/05/2018 16:09