БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

На Всеукраїнській конференції "День Гідності. Вшануй" Академія СБУ представила досвід національно-патріотичного виховання в Службі

На Всеукраїнській конференції "День Гідності. Вшануй" Академія СБУ представила досвід національно-патріотичного виховання в Службі

Представники Національної академії Служби безпеки України на запрошення Міністерства молоді та спорту України взяли участь у Всеукраїнській конференції "День Гідності. Вшануй", яка відбулася в колонній залі Київської міської державної адміністрації.

 

Привітав учасників Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, який підкреслив, Міністерство й надалі буде сприяти розвитку національно-патріотичного виховання, що є формою забезпечення нацбезпеки України.

 

Захід спрямований на гідне вшанування героїв боротьби українського народу, популяризацію їхніх подвигів задля формування єдиної національної пам’яті та ідентичності. Важливість цих питань обговорили народний депутат України Андрій Тетерук, начальник Київського військового ліцею ім. Івана Богуна Герой України Ігор Гордійчук, проректор НА СБУ Віктор Макаренко, ветерани АТО та ООС, представники Міністерства оборони України, Державної прикордонної служби України.

 

 

Учасники поділилися власним досвідом увічнення пам'яті загиблих борців за незалежність України і підрозділах, які вони представляють. Зокрема, проректор НА СБУ Віктор Макаренко  наголосив, що національно-патріотичне виховання у Службі безпеки України та підготовка фахівців, відданих справі забезпечення безпеки України сьогодні є одним із пріоритетних напрямів діяльності: «Вагомим результатом нашої національно-патріотичної роботи стало те, що на початку неоголошеної війни у 2014 році близько сорока курсантів подали рапорти з проханням відрядити їх в район проведення АТО. Це була патріотична позиція справжніх захисників України».

 

У виступі він розповів і про заходи, присвячені Героям, здійснені за період АТО/ООС в Службі безпеки України та Академії, а також про підтримку родин загиблих співробітників СБУ. Створення фільмів «Пам’ятаємо» та вистави-реквієму про подвиги воїнів Служби, встановлення пам’ятних знаків та стел на місцях загибелі, у підрозділах СБУ та Академії, присвоєння імен Героїв навчальним курсам НА СБУ, вулицям та школам у їх рідних містах і селах – це лише частина проектів із вшанування пам’яті учасників антитерористичної операції, реалізованих Службою безпеки України та її навчальними закладами.

 

28/11/2018 19:58
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua