БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

На Київщині перепоховані останки п’яти солдат Другої світової війни, віднайдених курсантами Академії CБУ та пошуковцями

На Київщині перепоховані останки п’яти солдат Другої світової війни, віднайдених курсантами Академії CБУ та пошуковцями

Колектив Академії Служби безпеки України продовжує роботу з увічнення пам’яті Героїв, які віддали життя за Батьківщину.

Напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відбулося перепоховання останків п’яти воїнів Другої світової війни, знайдених курсантами Національної академії СБУ спільно з дослідниками Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну».

 

На мітинг-реквієм, який пройшов у селі Борщів на Київщині біля меморіального комплексу «Баришівський котел» зібрались керівництво і курсанти Академії, представники місцевої райдержадміністрації та районної ради, пошуковці, духовенство, ветерани-афганці, воїни АТО та  громадські активісти.

 

Т.в.о. ректора НА СБУ Олександр Фармагей наголосив, що віроломна війна забрала мільйони нерозквітлих українських доль, мрій і задумів.

 

«На жаль, і дотепер нам, нащадкам, невідомі імена всіх тих, хто захищав ціною власного життя нашу землю від окупантів. Але завдяки самовідданій роботі пошуковців, громадських організацій і небайдужих патріотів, ми доводимо історичну правду та відновлюємо справедливість. Ці п’ять солдатів, які сьогодні будуть відспівані та гідно поховані, залишаться для нас безіменними Героями, однак ніхто з них не забутий»,– підкреслив він.

 

Представники органів місцевої влади висловили щиру вдячність дослідникам, керівництву Служби безпеки України та Академії, а також курсантам за небайдужість до історичного минулого нашої країни, активну громадянську позицію і людяність.

 

Поминальну панахиду за загиблими у Другій світовій війні провів настоятель Святотроїцької парафії отець Дмитро. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували воїнів усіх поколінь, які втратили життя на дорогах війни.

20/06/2018 18:40
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua