БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Міжнародний день перекладача: продовжуючи професійні традиції

Міжнародний день перекладача: продовжуючи професійні традиції

Міжнародний день перекладача у Національній академії Служби безпеки України відзначили урочистостями та святковим концертом, які організувала кафедра теорії та практики перекладу навчально-наукового центру мовної підготовки. Цьогорічним девізом професійного свята став вислів «Усний та письмовий переклади: з’єднуючи світи».

 

Відкриваючи захід, т.в.о. ректора Академії Олександр Фармагей привітав колектив з Днем перекладача та зачитав вітальну адресу керівника Апарату Голови СБУ, який висловив слова вдячності співробітникам навчального закладу за компетентність і професіоналізм в іншомовній підготовці курсантів. У листі також було наголошено, що викладачі НА СБУ на високому рівні здійснили англомовний переклад друкованого видання Служби безпеки України «Свідчення українських громадян, які знаходилися у заручниках російських терористичних угруповань на території окремих районів Донецької та Луганської областей».

 

До відзначення Дня перекладача долучилися як колишні співробітники центру мовної підготовки, так і випускники Академії різних років, які сьогодні успішно застосовують знання іноземних мов на оперативній ниві в органах і підрозділах СБУ.

 

Під час урочистостей відбувся перегляд фільму про здобутки, традиції та інновації кафедри теорії та практики перекладу, а також відзначення курсантів – переможців творчих іншомовних конкурсів, проведених з нагоди професійного свята.

 

Майбутні офіцери-філологи підготували насичену концертну програму з піснями, танцями та театралізованими гумористичними постановками. Кожен курс отримав можливість продемонструвати не лише багатогранність курсантського життя, а й свої перекладацькі вміння та навички. Так, до Дня перекладача курсанти переклали гімн Національної академії СБУ англійською, німецькою та французькою мовами, а також написали англомовну пісню з присвятою alma mater.

 

    

27/10/2016 17:54
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua