БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Молодь Національної академії СБУ здобула І та ІІ місця на Всеукраїнській студентській олімпіаді з арабської та перської мов

Молодь Національної академії СБУ здобула І та ІІ місця на Всеукраїнській студентській олімпіаді з арабської та перської мов

Представники Національної академії СБУ вибороли переможні місця на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Переклад» (арабська та перська мови), що традиційно проводиться у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

 

Цьогоріч участь у заході взяли майбутні перекладачі із шести вищих навчальних закладів України. Молодь НА СБУ змагалася за перемогу із студентами із КНУ імені Тараса Шевченка, Київського національного лінгвістичного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди.

 

Програма олімпіади передбачала виконання наступних завдань:

  1. переклад базової лексики і стійких словосполучень суспільно-політичного тексту;
  2. письмовий переклад фрагмента арабського/перського прозового художнього твору;
  3. аудіовізуальний переклад політичної промови;
  4. письмовий переклад іноземною мовою українськомовного суспільно-політичного тексту;
  5. усний переклад іноземною мовою фрагментів текстів без попереднього ознайомлення та підготовки.

За результатами виконання п’яти завдань з-поміж 27 учасників представниця НА СБУ Анастасія М. вперше здобула блискучу перемогу на олімпіаді у секції з арабської мови. Майбутні перекладачі-арабісти із Академії також посіли четверте місце на олімпіаді та були відзначені членами журі за найкращий художній переклад. Варто зазначити, що у 2016 році представниця НА СБУ виборола ІІІ місце на цьому заході.

 

Водночас, студент Національної академії Служби безпеки України Олег А. вже третій рік представляє навчальний заклад української спецслужби на олімпіаді – у секції із перської мови. Цього разу він підтвердив минулорічний результат, здобувши ІІ місце. Загалом для нього це вже третє призове місце – у 2017 році Олег посів ІІІ сходинку в рейтингу.

 

Вітаємо наших вихованців і їх викладачів із арабської та перської мов  із високими професійними здобутками!

 

12/04/2019 20:58
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua