БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Молодь Академії вшанувала пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

Молодь Академії вшанувала пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав курсанти навчального закладу відвідали Меморіальний комплекс пам'яті воїнів України, полеглих в Афганістані, та поспілкувалися з головою Ради ветеранів-військовослужбовців Академії Олександром Войтюком, який більше двох років служив в ДРА.

 

Ветеран проходив службу у Демократичній Республіці Афганістан із лютого 1985 до червня 1987 року на посаді начальника особливого відділу органів держбезпеки. Учасник афганської війни розповів молодому поколінню про основні завдання, які виконував у районі бойових дій, зокрема, як організовував контррозвідувальне забезпечення військових підрозділів, дислокованих у Кабулі, Шинданді, Поліхумрі, Баграмі.

 

Голова Ради ветеранів-військовослужбовців Академії наголосив, що досвід учасників бойових дій на території інших держав надзвичайно цінний у районі проведення АТО. «Сьогодні співробітникам спецслужби доводиться протидіяти розвідувально-підривній діяльності спецслужб Росії, терористичним та іншим злочинним угрупованням в умовах бойових дій. Досвід такої боротьби під час війни мають наші воїни-інтернаціоналісти, які одними із перших стали на захист України», - підкреслив Олександр Войтюк.

 

Про героїзм і мужність Героїв-афганців майбутні офіцери СБУ також дізналися під час відвідування музею, експозиції якого носять назву «Трагедія і доблесть Афгану» і налічують більше чотирьох тисяч експонатів. Курсанти ознайомилися із розсекреченими документами, що раніше мали гриф «Цілком таємно», особистими речами, листами і малюнками воїнів. Молодь також відвідала Воскресенську церкву, яку неофіційно називають Афганською. Біля пам’ятника воїнів України, полеглих в Афганістані, курсанти вшанували їх світлу пам'ять хвилиною мовчання та покладанням квітів. 

 

   

 

15/02/2017 14:49
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua