БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Молодь Академії долучилася до екологічної акції «Чисте місто»

Молодь Академії долучилася до екологічної акції «Чисте місто»

У Національній академії СБУ вже стала доброю традицією підтримка всеукраїнської акції «За чисте довкілля», започаткованої Указом Президента України ще в 1998 році. Цієї весни під час квітневої толоки навчальний заклад не лише взяв участь у очищення від сміття вулиць Києва, а й допоміг прибрати територію підшефної школи-інтернату №9 для дітей зі зниженим слухом.

Курсанти І курсу після занять протягом декількох днів наводили порядок на території школи-інтернату. Піклуючись про учнів і їхнє дозвілля, вони прибрали від сміття та опалого листя півгектара саду навчального закладу. Адміністрація школи-інтернату надіслала на адресу Академії лист-подяку за допомогу у прибиранні території. «Дякуємо Вам за небайдуже ставлення до дітей з особливими освітніми потребами, турботу та розуміння», - йдеться у листі директора школи.

 

У рамках програми «Чисте місто» молодь Академії СБУ також організувала прибирання лісопарку по вулиці Кайсарова Голосіївського району. Територія лісопарку була сильно засмічена, насамперед, побутовими відходами. Під час прибирання хлопці очистили 1 гектар лісу та зібрали 250 мішків сміття.

 

  

12/04/2017 19:46
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua