БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Молодь Академії СБУ здобула увесь комплект нагород на Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка

Молодь Академії СБУ здобула увесь комплект нагород на Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка

Вихованиці Національної академії Служби безпеки України вдруге поспіль стали фіналістками ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка, виборовши переможні перше, друге та третє місця серед курсантів вищих військових навчальних закладів.

 

Церемонія нагородження кращих із кращих дипломами І ступеня відбулася 30 травня 2019 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за участі заступника Міністра освіти і науки України Карандія В. А., проректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Бугрова В. А., заступника директора Інституту модернізації змісту МОН України Сафонова Ю. М., голови журі, докторанта Інституту літератури НАН України Дроздовського Д. І.

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – престижне мовне змагання не лише для України, а й багатьох країн, де проживає українська діаспора. Дев’ятий рік поспіль цей конкурс об’єднує талановитих школярів та вихованців вишів, педагогів і всіх небайдужих до рідного слова.

 

Вихованиці Академії СБУ очолили список переможців серед курсантів вищих військових навчальних закладів. Так, Анастасія Мостова нагороджена дипломом І ступеня й отримає стипендію Президента України. Тетяна Відьменко та Юлія Дишкант нагороджені дипломами ІІ і ІІІ ступенів (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.04.2019 № 418).

 

У своєму творі, який отримав найвищі результати, Мостова Анастасія  зазначила, що видатних українців ми часто називаємо великими синами нашого народу, але Тарас Шевченко – єдиний серед геніїв, кого ми величаємо батьком нації. «Мова, ментальність, мораль, релігія, історія, культура – ось що ідентифікує нас, як спільноту, на світовій арені. І мені здається, що для кожного з нас найдорожчою і найсвятішою духовною постаттю є Тарас Шевченко. Це наше серце, наша любов, наша совість. Шевченко вчив і вчить пишатися тим, що ми – українці, цінувати свою землю, вірити в перемогу та боротися за свободу до кінця», – написала у творчій роботі Анастасія.

 

На урочистостях також вшановано наставників переможців. За вагомий внесок у навчання творчо обдарованої молоді, виховання у неї любові й поваги до рідного слова вручено подяку Міністерства освіти і науки України та цінні подарунки завідувачу кафедри українського ділового мовлення Національної академії СБ України Голіченко Ларисі Миколаївні.

 

31/05/2019 10:43
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua