БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Майбутні офіцери СБУ привітали дітей зі святом Миколая

Майбутні офіцери СБУ привітали дітей зі святом Миколая

Академічна молодь у школі-інтернаті №9 для дітей зі зниженим слухом та у спеціалізованому дитячому санаторії «Барвінок» організувала для своїх підшефних святкування Дня Святого Миколая.

 

Цьогоріч курсантський колектив підготував для школярів цікаву розважальну програму з тематичними конкурсами і танцями, а головне – допоміг навчальному закладу із продуктами харчування, зокрема, для школи-інтернату Академія закупила борошно, цукор, соняшникову олію, а також більше 150 кг солодощів та фруктів.

 

Зі святом дітей привітали і співробітники НА СБУ – олімпійські чемпіони 2012 року з важкої атлетики та фехтування Олексій Торохтій і Яна Шемякіна, які вручили дітям спортивні подарунки.

 

На благодійні внески представників Академії також були закуплені розвиваючі ігри, одяг, засоби гігієни, ласощі для дітей дитячого санаторію «Барвінок», який спеціалізується на лікуванні туберкульозу. Їх вручили студенти навчального закладу, перевдягнуті в костюми улюблених дитячих героїв. «Свято Миколая має бути радісним у кожної дитини. Ми намагаємося подарувати їм якомога більше щастя, тепла, уваги, щоб цей день став для них незабутнім», – зазначила студентка 4 курсу Людмила. 

 

    

 

 

21/12/2015 12:45
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua