БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Майбутнє України очима курсантів І курсу Академії СБУ

Майбутнє України очима курсантів І курсу Академії СБУ

До 24 серпня молодь першого курсу Національної академії СБУ взяла участь у творчому конкурсі «28 років незалежності – 28 кроків у майбутнє».

 

Кожна навчальна група розмалювала карту України та презентувала образ нової, вільної від стереотипів, самобутньої європейської держави України.

 

Захист проєктів відбувся під час проходження курсу первинної військової підготовки на навчально-тренувальній базі «Зелена діброва» за участі керівництва та співробітників Академії.

 

Підсумовуючи результати конкурсу, проректор Віктор Макаренко наголосив на важливості всебічного розвитку та формування патріотичної свідомості в сучасної української молоді та майбутніх захисників, зокрема. «Ви будете служити народу України, і чим ширше буде ваш світогляд – тим чіткіше ви будете усвідомлювати свою роль у забезпеченні безпеки держави», – зауважив він.

 

Молодь підійшла до конкурсу творчо і креативно. Курсанти висловили свої пропозиції конкретних дій українського народу назустріч щасливому майбутньому Батьківщини. Вони розповіли і про те, що їх найбільше тривожить – війна на Донбасі, анексія Криму, низька патріотична свідомість, корупція.

 

 

«Спочатку ми уявили, якою хочемо бачити Україну, а потім подумали, що для цього треба зробити. І вийшов цілком конкретний план дій – дорожня карта змін української самосвідомості», – зазначили першокурсники.

 

Закінчення ООС та повернення Україною тимчасово окупованих й анексованих територій, зміцнення обороноздатності, створення українського «економічного дива», припинення відтоку молодих спеціалістів за кордон, підтримка стартапів, захист, збереження та реконструкція історично-культурних пам’яток, популяризація української мови та вітчизняного продукту, перехід на свідоме споживання та відновлювальні джерела енергії  тощо – це бачення молодого покоління курсантів НА СБУ щодо напрямів розвитку нашої країни.

 

27/08/2019 12:52
◄ Повернутись