БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Любов Басова завоювала срібло на етапі Кубку світу з велосипедного спорту, а Олена Костевич встановила світовий рекорд з кульової стрільби

Від спортсменів Служби безпеки України не перестають надходити приємні новини з найпрестижніших міжнародних змагань, які підтверджують високий рівень їх професійної підготовки.

На 6 етапі Кубку світу з велосипедного спорту (трек) відома велосипедистка та заслужений майстер спорту України Любов Басова разом з Людмилою Старіковою вибороли срібну нагороду у командному спринті серед жінок. Наші спортсменки поступилися лише китайському дуету – Жунхон Лін та Тянсі Чжон.

Ще одна співробітниця НА СБУ Олена Костевич виборола три золоті медалі на міжнародному турнірі з кульової стрільби, який проходив 26-27 січня у Мюнхені. У перший же день змагань у вправі мікст разом із Олегом Омельчуком вони встановили новий світовий рекорд – 488.3, який раніше належав російським спортсменам. Нагадаємо, що чемпіонці та дворазовій бронзовій призерці Олімпійських ігор Олені Костевич також належить світовий рекорд у вправі ПП-3 з кульової стрільби.

На міжнародних змаганнях нашій співробітниці вдалося здобути перемогу й в особистій першості. У стрільбі з пневматичного пістолету на дистанції 10 м Олена виборола дві золоті медалі, здолавши одну із головних своїх суперниць – росіянку Віталіну Бацарашкіну.

Вітаємо нашу спортсменку із вдалим початком сезону 2019 року та бажаємо в подальшому тільки перемог!

29/01/2019 09:21