БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Лондонські детективи розкривають для оперативників СБУ професійні секрети розслідування фінансових злочинів

Лондонські детективи розкривають для оперативників СБУ професійні секрети розслідування фінансових злочинів

Експерти з Великобританії – фахівці Академії з вивчення економічної злочинності та Директорату з протидії економічним злочинам Поліції Лондона розпочали в Національній академії Служби безпеки України курси для співробітників оперативних підрозділів СБУ з протидії відмиванню коштів та повернення в країну злочинно виведених  з неї фінансових активів.

 

Навчальні курси організовані з ініціативи української спецслужби  за сприяння посольства Великобританії в Україні і Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування цивільних структур сектору безпеки України, яка плідно співпрацює з українськими правоохоронцями з липня минулого року. Метою занять в Україні є сприяння оновленню і підвищенню ефективності безпекових структур на засадах верховенства права і цивільного контролю. 

 

Звертаючись до слухачів курсів, перший заступник Голови СБУ Віктор Трепак подякував представникові Консультативної місії ЄС Ендрю Меллору за організацію навчань з актуальної для України проблематики. Він нагадав, що у Служби налагоджено продуктивну практичну співпрацю із Національним агентством по боротьбі із злочинністю Великобританії, свідченням чого є значна кількість результативних спільних операцій з протидії міжнародній організованій злочинності.

 

За його словами, потреба у засвоєнні оперативниками й слідчими СБУ сучасних підходів до протидії масштабним економічним злочинам виникла насамперед у зв’язку із проведенням багатоетапних розслідувань фінансових зловживань попередньої влади, започаткуванням складних правових процедур повернення з-за кордону вкрадених у держави значних коштів. «Йдеться про вкрадені в українського народу мільйони й мільярди, які, ми переконані,  повернуться до бюджету України», - наголосив Трепак.

 

Англійські інструктори діляться зі співробітниками СБУ досвідом розслідувань економічних злочинів, пов’язаних із відмиванням коштів, їх конвертацією та виведенням із країни. Розшук і повернення «зниклих» за кордоном фінансових активів, процес підготовки міжнародних запитів і створення Спільних команд із розслідувань – практичні знання із цих питань, на думку експертів, допоможуть співробітникам СБУ фахово захищати економічні інтереси України.

                                                       

01/10/2015 18:37
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua