БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Лижні перегони на Кубок ректора Академії СБУ

На вело-лижній базі Національного університету фізичного виховання та спорту України пройшли лижні перегони на Кубок ректора Національної академії Служби безпеки України, приурочені 25-ій річниці навчального закладу вітчизняної спецслужби.

"Радий, що свято нашого ВНЗ ми разом відзначаємо по-спортивному. У любові до України, у навчанні чи змаганнях – ми завжди єдині та згуртовані. Переконаний, що під час таких заходів ви вчитеся переборювати себе, зростаєте і стаєте сильнішими. Бажаю усім успіху і нехай переможуть найкращі", – підкреслив ректор Академії, вітаючи молодь.

Участь у турнірі взяло близько 40 курсантів, студентів та слухачів навчального закладу. Деякі з них не дуже впевнено відчували себе на лижах, але піднесений настрій і атмосфера свята, яка панувала на змаганнях, допомогли спортсменам достойно подолати всі перешкоди, що траплялися на їх шляху. Хлопці успішно підкорили дистанцію 4 км, натомість для дівчат лижна траса складала 2 км.

За результатами змагань були визначені переможці індивідуальних і командних гонок. Так, перше місце серед дівчат посіла курсантка 2 курсу, рішуче обійшовши своїх суперниць у напруженій боротьбі. В особистій першості серед хлопців лідером став також представник 2 курсу, довівши, що виснажливі тренування допомагають перемагати.

У командній першості Кубок ректора вибороли збірна команда хлопців 2 курсу та збірна команда дівчат 1 курсу.

06/02/2017 15:56