БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Курсантка Академії СБУ перемогла на конкурсі імені Тараса Шевченка серед молоді військових вишів України

Курсантка Академії СБУ перемогла на конкурсі імені Тараса Шевченка серед молоді військових вишів України

На VIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі школярів, студентів та курсантів імені Тараса Шевченка представниця Національної академії СБУ Ірина Салій отримала найвищу відзнаку – диплом І ступеня.

 

Церемонія нагородження лауреатів та призерів мовного турніру відбулась у музеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участі Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка, керівництва Міністерства освіти і науки України, членів журі, освітян та культурних діячів.

 

«Ви пройшли горнило справді суворого та серйозного відбору. Зараз тут, на традиційному травневому нагородженні знаходяться переможці, які отримали дипломи першого ступеня», – привітала переможців Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

 

Призери, які нагороджені дипломом І ступеня, отримають стипендію Президента України.

 

За всі роки проведення конкурсу в ньому взяли участь понад сім мільйонів школярів та здобувачів вищої освіти. Представлені завдання мали на меті розвинути творчий потенціал молоді, філологічне мислення та філософське бачення сьогодення через творчість Тараса Шевченка, яка і зараз залишається актуальною.

 

Відповідно до умов конкурсу у своїй творчій роботі Ірина Салій крізь вимір художнього спадку Кобзаря висвітлила своє бачення українського «сьогодні» й «завтра» та зробила це у віршованій формі. Вона здобула найвищу нагороду серед молоді військових закладів вищої освіти.

 

«Українська мова престижна й потрібна для консолідації всіх етнічних спільнот на території України, а також для утвердження цілісності нашої держави в умовах протистояння агресору», – зазначила наша переможниця.

 

Також подякою та цінним подарунком була нагороджена керівник кафедри українського ділового мовлення НА СБУ Лариса Голіченко, яка допомагала Ірині готуватися до конкурсу.

 

 

23/05/2018 17:08
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua