БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Курсанти Академії здали кров для поранених бійців АТО

Курсанти Академії здали кров для поранених бійців АТО

35 курсантів Національної академії Служби безпеки України підтримали акцію зі здачі донорської крові для поранених бійців АТО «Подаруй краплину життя», яка 22 та 23 лютого 2017 року проводилась на базі Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Майбутні офіцери української спецслужби здали майже 16 літрів крові, що буде направлена у шпиталі столиці для порятунку українських захисників. Серед курсантів, які долучилися до акції, є рекордсмени Академії зі здачі крові. Це курсанти випускного курсу Владислав Б. та Максим Д., які за період навчання вже 13 разів ставали донорами. Віддати частинку себе та подарувати шанс на життя – це справа не обраних, а шляхетних. Саме такої думки про донорство курсанти Академії.

 

Загалом, за останні кілька років понад 300 вихованців навчального закладу, усвідомлюючи проблему дефіциту донорської крові в нашій державі, безоплатно здали кров у кількості понад 400 разових доз. Так, Академія СБУ надає постійну підтримку Київському міському центру крові. У жовтні-листопаді минулого року 120 молодих юнаків та дівчат взяли участь у донорських днях. Відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги, дитячі лікувальні заклади, опіковий та онкологічний центри, пологові будинки, гематологічні та хірургічні клініки усіх напрямків – це ті установи, які отримують донорську допомогу від Центру. Завдяки зусиллям академічної молоді під час благочинної акції було заготовлено 40,9 літрів крові.

 

Курсанти і студенти НА СБУ також часто здійснюють донорську адресну допомогу важкохворим дітям Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» МОЗ України. Через нестачу донорів кров майбутніх офіцерів СБУ стала порятунком для двох пацієнтів і можливістю продовжити боротьбу за життя.

 

23/02/2017 18:33
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua