БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Курсанти Академії вшанували пам'ять жертв політичних репресій

Курсанти Академії вшанували пам'ять жертв політичних репресій

У рамках відзначення Дня жертв політичних репресій колектив Національної академії Служби безпеки України відвідав меморіальний комплекс «Биківнянські могили».

 

Для молоді була організована екскурсія до Биківнянського лісу – колишнього об'єкту спеціального призначення НКВС, де наприкінці 1930-1940-х років відбувалися масові розстріли та захоронення закатованих жертв політичних репресій.

 

Під час відвідування меморіалу викладач кафедри теорії та історії держави і права Олександр Іванов розповів курсантам, що за радянських часів більшовики намагалися перекласти відповідальність за розстріли на нацистських окупантів.

 

«Також на цьому місці за особистим наказом Сталіна здійснювалися розстріли поляків за підозрою у співпраці з польською націоналістичною організацією «Армія Крайова», – додав лектор. Загалом у Биківнянському лісі покояться десятки тисяч мирних жителів польської та української національностей.

 

У пам'ять про страшні наслідки діяльності репресивної тоталітарної системи майбутні співробітники української спецслужби вшанували хвилиною мовчання загиблих на спецоб’єкті НКВС «Биківня» біля українського та польського меморіалів жертвам політичних репресій.

 

21/05/2018 19:21
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua