БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Курсанти Академії вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії

Курсанти Академії вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії

З нагоди 29-х роковин найбільшої техногенної катастрофи у світі – аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 2015 року курсанти Національної академії Служби безпеки України взяли участь у  відкритті  «Алеї Героїв Чорнобиля» та відвідали мітинг-реквієм «І мертвим, і живим, і ненародженим…» біля пам’ятного знака Жертвам Чорнобильської трагедії. Хвилиною мовчання та покладанням квітів вихованці Академії разом із учасниками заходу вшанували пам’ять загиблих від нищівного атому.

 

Напередодні відзначення річниці найстрашнішої радіоекологічної катастрофи ХХ століття майбутні офіцери української спецслужби також відвідали Національний музей «Чорнобиль», де детально ознайомилися із розсекреченими документами та картами, фотографіями, спеціальними приладами, друкованими виданнями того часу, історичними реліквіями із Чорнобильської зони відчуження, унікальними матеріалами про героїчні дії ліквідаторів, які рятували Землю від невидимого ворога, не шкодуючи свого здоров’я і навіть життя. Розглядаючи експонати, курсанти ще глибше усвідомили планетарний масштаб Чорнобильської біди через долі тисяч людей – її учасників, свідків і жертв. На знак поваги до загиблих від смертоносної радіації вихованці Академії поклали квіти до пам’ятника, що розташований на території музею.

 

  

 

До Дня Чорнобильської трагедії в Національній академії СБ України від імені всього колективу керівництво висловило вдячність співробітникам навчального закладу – ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, які сьогодні беруть активну участь у вихованні молодого покоління офіцерів Служби безпеки України, прививають їм мужність, патріотизм і відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків.

 

 

27/04/2015 18:00
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua