БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Курсанти Академії відвідали Управління СБУ у Вінницькій області

Курсанти Академії відвідали Управління СБУ у Вінницькій області

Під час поїздки колективу Національної академії СБУ до Вінниці керівництво обласного Управління Служби безпеки України організувало екскурсію будівлею регіонального органу спецслужби.

 

Представники УСБУ у Вінницькій області розповіли  майбутнім офіцерам про Управління, його структуру та здобутки, а також про завдання, які вінницькі співробітники виконують на Сході з початку проведення АТО.

 

Очільник регіонального органу Ігор Шкурат показав колективу Академії меморіал Україні, споруджений на території Управління. На ньому викарбувані слова генія української літератури Тараса Шевченка «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!», над якими майорить синьо-жовтий стяг. «Біля цього монументу ми проводжаємо наших співробітників у район проведення АТО. Саме тут ми їх також зустрічаємо під Українським Прапором. Адже за наш Державний Прапор українські військові, серед яких і наші колеги, віддали життя», – наголосив Ігор Шкурат.

 

Він подякував усьому колективу Академії за вагомий внесок в увічнення пам’яті Героїв СБУ та патріотичне виховання молоді.

 

20/02/2017 15:26
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua