БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Курсанти Академії відновили пошукові роботи останків загиблих захисників України у Другій світовій війні

Курсанти Академії відновили пошукові роботи останків загиблих захисників України у Другій світовій війні

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні курсанти Національної академії СБУ у співпраці з Всеукраїнською громадською організацією «Закінчимо війну» відновили проведення пошукових робіт останків воїнів, загиблих під час оборони Києва. 

 

Перед виїздом на місця боїв українських захисників ректор Академії подякував молоді, яка за власним бажанням долучилася до цієї благородної справи. Очільник навчального закладу розповів, що минулого року курсанти разом із пошуковцями знайшли останки дванадцяти воїнів Другої світової війни, які з усіма почестями були перепоховані у спільній могилі біля меморіалу загиблим оборонцям Київщини. «Ви робите значний внесок в історію нашого народу, бо війна не закінчена, поки не похований останній солдат. Ви – взірець патріотичної молоді, яка є рушієм розвитку нашої країни», – наголосив Сергій Кудінов.

 

Вихованці Академії разом із пошуковцями провели розкопки у лісі біля станції Березань, де у вересні 1941-го оборонці столиці потрапили в оточення. У цьому місці прийняли свій останній бій військові 37-ої армії разом із бійцями 5-ого, 21-ого та 26-ого армійських підрозділів, а також матросами Пінської флотилії. Представник Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну» Олексій Осипов розповів, що у цій місцевості солдати, перейшовши річку, займали оборону в окопах.

 

Курсанти з допомогою експертів навчилися правильно проводити пошукові роботи. Під час першого виїзду вони знайшли особисті речі воїнів та уламки зброї, які є слідами запеклих боїв на Київщині у Другій світовій війні.

 

  

03/05/2017 21:39
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua