БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Курсанти Академії стали кращими перекладачами з англійської та німецької мови

Курсанти Академії стали кращими перекладачами з англійської та німецької мови

8 квітня 2015 року в Національній академії Служби безпеки України проведено ІV Міжвузівську олімпіаду з перекладу (англійська, німецька та французька мови) серед студентів та курсантів вищих навчальних закладів України.

 

Цьогоріч участь у заході взяли 46 студентів та курсантів із 16 національних вищих навчальних закладів України. Вітаючи конкурсантів олімпіади, т.в.о. ректора Академії І.Мусієнко підкреслив важливість набуття перекладацького досвіду для майбутніх фахівців. «Якщо ви маєте на меті стати професіоналом у цій сфері, більше уваги приділяйте практиці. Міжвузівська олімпіада з перекладу створює можливості для професійного спілкування, де кожен учасник зможе випробувати свої знання та навички. А підвищення рівня володіння іноземними мовами – це інвестиція не лише у ваше майбутнє, а й у майбутнє нашої держави», – наголосив керівник навчального закладу.

 

Учасники олімпіади змагалися на краще виконання таких конкурсних завдань як письмовий переклад з іноземної мови на українську автентичного іншомовного тексту суспільно-політичного спрямування, письмовий переклад з іноземної мови на українську автентичного аудіотексту, усний переклад тексту з іноземної мови на українську.

 

  

 

За результатами письмових та усних завдань конкурсантів експертне журі визначило переможців і призерів ІV Міжвузівської олімпіади з перекладу, зокрема, І місця з англійської та німецької мов вибороли представниці Національної академії СБУ – Макарова Є.Є. та Буркуш Д.В., з французької мови – студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Гінько М.І. Також було обрано кращих перекладачів у номінаціях «За майстерне володіння рідним словом», «За зразкове відтворення змісту повідомлення в усному перекладі».

 

10/04/2015 16:28
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua