БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Курсанти Академії провели пошукові роботи до Дня памяті та примирення і 73-ої річниці Перемоги

Курсанти Академії провели пошукові роботи до Дня памяті та примирення і 73-ої річниці Перемоги

На початку травня вихованці Національної академії Служби безпеки України вдруге в цьому році разом із Всеукраїнською громадською організацією «Закінчимо війну» здійснили пошукові роботи з відновлення історичної пам'яті.

 

Місцем проведення вкотре було обрано березанський ліс, що на Київщині. Там, у 1941 році під час кровопролитної битви за Київ оборонці та мирні жителі потрапили в оточення, відоме як «баришівський котел».

 

Цього разу під час розкопок курсантам першого курсу імені полковника СБУ Андрія Кузьменка вдалося виявити останки загиблих солдат Другої світової війни й ряд цінних артефактів, серед яких – монети 1932 та 1940 років, уламки радянської та німецької зброї, гільзи, особисті речі бійців.

 

 

 

Молодь Академії завжди з ентузіазмом та завзяттям долучається до такої важливої справи, як збереження історичної пам'яті шляхом проведення пошукових робіт. І вже третій рік поспіль власними руками допомагає заповнювати сторінки історії українського народу через відновлення імен загиблих воїнів Другої світової війни.

07/05/2018 13:50
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua